• برای دسترسی به امکانات سایت ثبت نام کنید
ورود

ورود به محيط کاربري

نام کاربري *
رمز عبور *
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
تبیان زنجان: یک خانم به عنوان همسر و مادر در زندگی خانوادگی در کانون خانواده می‌تواند بیشتری اثر را داشته باشد و در مورد مسئله وسواس می‌تواند باعث پیامد‌هایی در زندگی خانوادگی شود و روی همسر و فرزندانش، زندگی خصوصی و خانوادگی و اجتماعی و آینده آنان موثر باشد. یک خانم وسواس در زندگی مشترک
واحد جامعه تبیان زنجان-

 

 یک خانم به عنوان همسر و مادر در زندگی خانوادگی در کانون خانواده می‌تواند بیشتری اثر را داشته باشد و در مورد مسئله وسواس می‌تواند باعث پیامد‌هایی در زندگی خانوادگی شود

و روی همسر و فرزندانش، زندگی خصوصی و خانوادگی و اجتماعی و آینده آنان موثر باشد.

 یک خانم وسواس در زندگی مشترک ممکن است دچار وسواس فکری، کش و خیانت باشد و مدام این احساس را داشته باشد که همسرش به او خیانت می‌کند و باعث از هم پاشیدگی کانون خانواده شود.

امکان دارد وسواس به صورت احساس تقصیر و گناه در کار‌ها و اعمال خطا و اشتباهاتی که در زندگی رخ داده بروز کند که هر اشتباهی از جانب هر یک از اعضا هم اگر باشد، فرد خودش را مقصر بداند و گناه را به گردن خود بیندازد.

مادرانی که بیش از حد از سرزنش و تنبیه و تحقیر می‌کنند، زمینه ساز وسواس کودکانشان در آینده می‌شوند.

مادران وسواس، حساس و کمال جو هستند. به صورت ناخودآگاه زمینه را برای وسواسی شدن فرزندانشان آماده می‌کنند.

خانم‌های وسواس که ضابطه مندند و همه چیز را دقیق می‌خواهند و انعطاف پذیری کمتری در زندگی و تربیت فرزند دارند و تربیت خشک و مقرراتی دارند در پیدایش و گسترش این بیماری در فرزندانشان موثرند.

تبیان زنجان

  منبع:yjc


گرد آوری: گروه جامعه سایت تبیان زنجان

http://www.tebyan-zn.ir/society.html

  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید