• برای دسترسی به امکانات سایت ثبت نام کنید
ورود

ورود به محيط کاربري

نام کاربري *
رمز عبور *
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
سینماپرس: در سه روز اول برپایی جشنواره‌ی فیلم کن، غرفه ایران در بازار این رویداد هنری به زعم یکی از حاضران محلی برای استراحت و گپ دیگر غرفه‌داران تبدیل شده است!

در سه روز اول برپایی جشنواره‌ی فیلم کن، غرفه ایران در بازار این رویداد هنری به زعم یکی از حاضران محلی برای استراحت و گپ دیگر غرفه‌داران تبدیل شده است!

به گزارش سینماپرس، یکی از حاضران در کن با ارسال این عکس در گروه «دنیای تصویر» وایبر در ذیل آن نوشته است:«اینجا غرفه سینمای ایران است، روز دوم جشنواره.محل استراحت و گپ و گفت بقیه غرفه‌دارن.هنوز اثری از ایرانی‌ها نیست.»

در غرفه سینمای ایران طبق آنچه در سایت بازار کن آمده قرار است که سازمان سینمایی،فارابی،مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی،سه موسسه انیمیشن حضور پیدا کنند.

گفته می شود تاکنون در تاریخ بازار کن سابقه نداشته است که چنین اتفاقی بی‌افتد و در نهایت هیچ‌کدام از نمایندگان مربوطه سازمان‌هایی که قرار بوده است در غرفه سینمای ایران حضور داشته باشند هم حضور نداشته باشند.

شنیده شده است که هزینه این غرفه ۳۰ هزار یورو بوده است.

به گزارش ایسنا، شصت‌وهشتمین جشنواره فیلم کن روز ۱۳ می (۲۳ اردیبهشت) با حضور برادران «کوئن» در راس هیئت داوران و با نمایش فیلم «سرت را بالا نگه‌دار» ساخته‌ی «امانوئل برکوت» کارگردان فرانسوی در مراسم افتتاحیه آغاز به کار کرد و تا ۲۴ می (۳ خرداد ماه) ادامه خواهد داشت.

منبع: ایسنا

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید