• برای دسترسی به امکانات سایت ثبت نام کنید
ورود

ورود به محيط کاربري

نام کاربري *
رمز عبور *
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

زن ۴۳ ساله برزیلی که این ابتکار جالب را انجام داده است ، توانسته ثروت زیادی را از این راه کسب کند. پس از نتیجه مثبتی که فیفا از این کار در جام جهانی گرفت این ایده در لیگ‌های اروپایی از جمله لیگ برتر انگلیس مورد استفاده قرار خواهد گرفت

مطالعه بیشتر...

Warning: Division by zero in /home3/zaneroz/public_html/plugins/system/yt/includes/libs/resize/tool.php on line 624
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
 

۲۰ خصوصیتِ زنان شاد

زنان شاد چگونه هستند؟ اغلب زنان می‌دانند که همسر یا فرزندان‌شان چگونه شاد می‌شوند اما وقتی نوبت به خودشان می‌رسد این موضوع را جدی نمی‌گیرند.

دنیا پر از زنانی است که به جنبه‌های منفی خود توجه … 

مطالعه بیشتر...
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف کارکنان دولت با اشاره به اینکه مشمولان بسته امنیت غذایی می‌توانند از بین ۱۰ کالا تا سقف مصوب دولت خرید کنند، گفت: کارمندان دولت می‌توانند کالاهای اساسی را با تخفیف از تعاونی‌های مصرف خریداری کنند.

بهمن عبداللهی در گفت‌وگو با فارس در مورد بسته امنیت غذایی دولت اظهار داشت: دولت برای اقشار سهمیه‌بگیر کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی اقلامی را در نظر گرفته که از طریق شبکه‌های توزیع در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مصرف کارکنان دولت افزود: بر اساس مصوبه دولت، به هر خانوار مشمول، دو نفر اول خانوار به ازای هر نفر 30 هزار تومان و (نفر سوم تا سقف 8 نفر) به ازای هر نفر 10 هزار تومان کالا با کارت بانکی یارانه آنها واریز می‌شود.

وی اضافه کرد: در این مرحله اقشار هدف سبد امنیت غذایی کاهش پیدا کرده‌اند و دولت برنامه‌ای برای اعطای کالا به کارمندان دولت در آستانه ماه رمضان ندارد.

عبداللهی افزود: حدود 7 میلیون نفر مشمول دریافت بسته امنیت غذایی دولت هستند و در این دوره سبد کالایی وجود ندارد و مشمولان از 10 قلم کالای اساسی تهیه شده در فروشگاه‌ها تا سقف ارقام مصوب دولت خرید کنند.

وی با بیان اینکه مشمولان برای خرید بسته امنیت غذایی 3 ماه فرصت دارند، گفت: بنابراین نیازی به عجله و شتاب برای دریافت آن وجود ندارد.

این فعال بخش تعاون درباره تسهیلات تعاونیهای مصرف کارکنان دولت در آستانه ماه رمضان گفت: کارمندان دولت می‌توانند اقلام پرمصرف نظیر برنج، گوشت قرمز، مرغ و روغن را با قیمت‌های مناسب‌تر از بازار از تعاونی‌های مصرف کارکنان دولت خریداری کنند.

به گزارش فارس، نوبخت سخنگوی دولت چهارشنبه گذشته اعلام کرد: در جلسه هیات دولت تصمیم گرفته شد که برای تحقق حمایت غذایی که از قبل اعلام شده بود از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شود، 187 میلیارد تومان برای این کار به این وزارتخانه تخصیص داده شود، تا هفته آینده بتواند مرحله نخست حمایت غذایی از اقشار کم درآمد را اجرا کند.
 

انتهاي خبر/ قدس آنلاين / کد خبر: 219047

مطالب مشابه:

مطلبی یافت نشد